mroczny - komentarze


I kolejny poranek. Zaczyna się kolejny bezużyteczny dzień na który wcale nie mam ochoty. Szkoda, że dzisiaj nie jest sobota. Tak, zdecydowanie lubie ten dzień, bo to jedyny, w którym nie musze nic robić... Ale niestety dzisiaj nie jest sobota więc jestem zdecydowanie nie w humorze Znowu musze sie zmuszać do robienia tych wszystkich bzdur...
Nie znosze niedzieli, bo zaraz po niej jest poniedziałek, którego naprawde nie znosze!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.05.2007 :: 12:14 :: host-ip22-167.crowley.pl

blandzia

A ja uwielbiam każdy dzień tygodnia. Poniedziałek, bo to znaczy, że czeka mnie cały tydzień, w którym być może przżyje wspoaniałe chwile. Wtorek- bo przeżyłam już poniedziałek i nadal żyję, w mairę. Środę bo to już półmetek szkoły. Czwartek bo już przeżyłam fizykę z panią Saferna ii nic straszniejszego już mnie nie czeka. Piątek- bo to ostatni dzień, bo poprzedza sobotę. Sobotę= boo jest za każdym razem inna. Niedzielę bo przeżyłam cały tydzień, jutro zaczyna się nowy, który może wprowadzić wiele do mojego życia. Czasem mnie to męczy i mój optymizm znika. Ale co z tego? Lepiej się śmiac i bawić. Jakkolwiek. Jesteśmy młodzi. Nic nie ejst złe z każdej strony.
Talk.pl :: Wróć